SHAREit 2.3.20 (ios)
SHAREit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,047

  • Üretici

    Lenovo

SHAREit uygulamasını kullanarak ağımızda yer alan kullanıcılar ile dosya paylaşımı yapabiliyoruz.

SHAREit, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz fonksiyonel bir veri transfer platformu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama Lenovo tarafından özel olarak geliştirildi ve farklı işletim sistemleri üzerinde kullanılabiliyor.

Uygulama temel işlevi itibariyle farklı cihazların katılabileceği bir ağ üzerinde dosya paylaşımına imkan veriyor. Bu ağ üzerinde dosya paylaşabilmek için WiFi veya hücresel internet paketimize ihtiyaç duymuyoruz. Sadece fiziksel olarak yakında bulunmamız yeterli oluyor. Örneğin aynı ofis içindeyken bir dosya paylaşmak isterseniz SHAREit üzerinden bunu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

SHAREit sayesinde müzik, video, doküman, not, rehber bilgileri ve albümler paylaşabiliyoruz. Üstelik aynı anda beş kullanıcıya kadar paylaşım desteği sunuluyor. Ayrı ayrı paylaşmak yerinde tek seferde tüm dosya transferi işlemlerini tamamlayabiliyoruz.

Uygulamada son derece temiz ve düzenli bir arayüze yer verilmiş. Tüm aktarım işlemlerini pratik bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Göndermek istediğimiz dosyaları ve kullanıcıları seçtikten sonra işlemi başlatabiliyoruz. Dosyanın boyutuna göre gönderim işlemi en kısa süre içerisinde tamamlanıyor. Testlerimiz esnasında görevini başarıyla yerine getiren SHAREit sık sık dosya paylaşım özelliğine ihtiyaç duyan kullanıcıların mutlaka denemesi gereken bir seçenek.

YORUMLAR