Shooty Skies 1.001 (ios)

Shooty Skies

Shooty Skies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    42

  • Üretici

    Mighty Games

Shooty Skies mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur

Shooty Skies farklı oyun türlerini birleştiren bir yapıya sahip olan ve bolca eğlence sunan bir mobil uçak savaşı oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Shooty Skies, bir süre önce mobil cihazlar için yayınlanan ve büyük beğeni kazanan Crossy Road'un geliştirici ekibi tarafından geliştirilmiş bir başka yapım. Shooty Skies'da gökyüzüne açılarak düşmanlarıyla savaşan bir kahramanı yönetiyoruz. Oyundaki temel amacımız ise en uzun süre uçağımızla yol alarak en çok düşmanı yok etmek.

Shooty Skies'ın oyun yapısında farklı oyunların izlerini görebiliyoruz. Ekranda dikey olarak ilerlediğimiz ve düşmanlarımıza ateş ettiğimiz Shooty Skies bu yönüyle bize retro tarzdaki shoot em up oyunlarını hatırlatıyor. Oyunda sürekli ilerlerken karşımıza çıkan engellerden kaçmaya çalışıyoruz. Shooty Skies'ın bu yönü de sonsuz koşu oyunlarına benzer bir yapıda. Grafik tarzında ise Minecraft etkilerini görebilmekteyiz.

Shooty Skies basit bir şekilde oynanabiliyor. Oyun içerisinde bölüm sonu canavarı savaşları, farklı kahraman ve uçak seçenekleri oyuncuları bekliyor.

YORUMLAR