Shutterstock 1.15 (ios)

Shutterstock

Shutterstock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Milyonlarca farklı fotoğraf, illüstrasyon ve vektör arasından istediğinizi seçin ve kullanın.

Shutterstock, Android cihazınızdaki dünyanın en büyük abonelik tabanlı görüntü kitaplığından milyonlara ulaşan stok fotoğraf ve vektörü aramak, düzenlemek ve indirmek için kullanıcılara bir deneyim vadediyor. Farklı farklı alanlarda görsellerin bulunduğu bu arşibi indirin ve görsel ihtiyacınızı giderin.

Dünyanın en popüler fotoğraf arşivleri ve aynı zamanda başarılı görseller barındırmasıyla bilinen Shutterstock artık iOS kullanıcılarına sunuldu. Bu uygulama sayesinde araştırma yaptığınız bir konudaki görsellere erişebilir ve bir konudaki görüntülerini bulmak için anahtar kelimeyle birlikte arama yapabilirsiniz. Yüzlerce farklı fotoğrafın arasından işinize yaracak olanı seçebilir ve işlemlerinizi halledebilirsiniz. 

Yüksek çözünürlüklü görselleri barındırmasıyla meşhur olan Shutterstock'ta görüntü koleksiyonlarını oluşturabilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Böylelikle fotoğraf ile ilgili işlerinizi çabucak çözümleyebilirsiniz. Eğer başarılı fotoğraflar bulmak ve kullanmak istiyorsanız Shutterstock başarılı bir deneyim olacaktır.

Shutterstock Özellikleri

  • Yüksek çözünürlüklü görselleri bulun
  • İhtiyacınız olan her alanda arama yapın
  • Anahtar kelimler ile ilgili görsellere erişin
  • Koleksiyon oluşturup görselleri kaydedin

YORUMLAR