Silly Sausage in Meat Land 1.0.1 (ios)

Silly Sausage in Meat Land

Silly Sausage in Meat Land
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    99

  • ÜRETİCİ

    Nitrome

Silly Sausage in Meat Land eğlenceli bir mobil platform oyunudur

Silly Sausage in Meat Land oyunculara komik ve bir o kadar da eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatan bir mobil platform oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize tamamen ücretisz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Silly Sausage in Meat Land temel olarak Nokia 3310'ların efsane oyunu Snake ile platform oyunlarının babası Mario'nun bir karışımı olarak nitelendirilebilir. Oyunda Et Diyarı'na yolculuk ederek rüyalarının peşinde koşan sosis görünümlü şapşal bir köpek ana kahraman olarak karşımıza çıkıyor. Hiç de bir süper kahraman gibi görünmeyen köpeğimiz aslında sıradışı bir süper yeteneğe sahip. Uçan, kaçan, gözünden başından lazerler fırlatan ve duvarları tırmalayan süper kahramanlar artık biraz sıkıcı olmaya başlamıştı zaten. Kahramanımızın süper yeteneği ise kendi poposunu koklayıp yalayabiliyor olması. Ona bu yeteneği kazandıran şey ise elastik vücudu ve dilediği kadar uzayabilme kabiliyeti. Bu süper yeteneğe bir de şapşallık faktörü eklenince kahramanımızın karşısında durabilecek hiç bir güç kalmıyor. Kahramanımızın ne kadar yıkıcı bir güce sahip olduğuna inanmadınız mı? İşte size bu yıkıcı güçten bir kesit:

Silly Sausage in Meat Land'da sayısız tehlike ve engelle karşılaşıyoruz. Bölümleri tamamlamak için dönen bıçaklara takılmadan değerli eşyaları toplamamız ve bölüm sonuna erişmemiz gerekiyor. Bu iş için uzama yeteneğimizin yanısıra etraftaki borulardan yararlanıyoruz. Borulara girdiğimizde tıpkı Mario'daki gibi farklı noktalardan çıkabiliyoruz. Bu sayede dönen bıçakları atlatabiliyoruz.

Silly Sausage in Meat Land'da kahramanımızı yönlendirmek için parmağınızı ekranda sürüklemeniz yeterli. Bolca mizahi öğe ve eğlence içeren Silly Sausage in Meat Land sıkıntıya etkili bir çözüm olmakta.

YORUMLAR