SimCity BuildIt 1.2.19 (ios)

SimCity BuildIt

SimCity BuildIt
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SimCity BuildIt ile kendi şehrimizin patronu olabiliyoruz

SimCity BuildIt tarihin eskitemediği oyunlardan olan SimCity'i mobil cihazlarımıza taşıyan bir simülasyon oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir şehir simülasyonu oyunu olan SimCity BuildIt free to play sistemine sahip olan bir oyun. Oyunu oynayabilmeniz ücretsiz olsa da uygulama içi satın alımlar mevcut. Bu uygulama içi satın alımlar da maalesef Electronic Arts'ın diğer mobil oyunlarında da rastladığımız bıktırıcı fiyatlandırma politikalarına sahip. Bu nedenle oyunu oynamayı düşünüyorsanız bu durumu göze almanızı tavsiye ederiz.

SimCity BuildIt'te bir şehir yöneticisi olarak kendi şehrimizi inşa ediyoruz ve böylece maceramız başlıyor. Şehrimizi inşa ederken tek önemli olan iey bina inşa etmek değil; bu binaları nereye inşa ettiğimiz de önemli. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına hitap eden binalar bize her zaman için daha yüksek vergi kazandırıyor. Bunun yanında şehrimizin idaresini de farklı ihtiyaçlara zamanında cevap vererek sağlamalıyız. Bir yangın çıktığında itfaiye göndermeli, kirlenen bölgelerdeki çöpleri temizlemeli ve trafik problemlerini çözmeliyiz. Bir yandan şehrimizi geliştirmeye çalışırken diğer yandan bu tür işlerle uğraşmak oyunun ilerleyen aşamalarında giderek zorlayıcı bir hal alabilmekte.

SimCity BuildIt güzel ve renkli 3 boyutlu grafiklerle donatılmış bir oyun. Eğer Simcirt eğlencesini mobil cihazlarınızda yaşamak isterseniz SimCity BuildIt'i deneyebilirsiniz.

YORUMLAR