Sky Hoppers 1.0 (ios)

Sky Hoppers

1.0
Sky Hoppers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sky Hoppers, retro görselli son derece zor, tek elle rahatlıkla oynayabileceğiniz bir beceri oyunu.

Sky Hoppers, retro görselleriyle dikkat çeken olabildiğince zor yapılmış bir beceri oyunu. iOS platformunda da ücretsiz olarak karşımıza çıkan oyunda bazen bir adamın, bazen robotun, bazen de bir hayvanın yerine geçerek her an düşme tehlikesiyle karşı karşıya olduğumuz platformda ilerlemeye çalışıyoruz.

Ketchapp’ın parmak ısırtan zorlu beceri oyunlarının düzeyinde olan Sky Hoppers’da farklı karakterlerle olabildiğince kısa ancak göründüğü gibi olmayan platform üzerinde yürümeye çaışıyoruz. Amacımız birkaç metre uzaklığımızda duran noktaya ulaşmak.

İlk bakışta çok basit gibi görünen oyun başlangıç noktasında zorluğunu göstermeye başlıyor. Karakterimizi ilerletmek için dokunma ve kaydırma hareketini kullanıyoruz. Çizgiler üzerinden ilerlememiz gerekiyor. Lakin bitiş noktasına ulaşmamıza yardımcı olan çizgiler kesik kesik karşımıza çıkıyor ve bastığımız anda beliriyor. Bu noktada ilerlemenin tek yolu son derece hızlı olmak. İlk adımı attıktan sonra parmaklarımızı seri şekilde kullanarak bitiş noktasına ulaşıyoruz. Kutucukların üzerinde 1 saniye bile fazla durursak platform çöküyor.