Slenderman

Slenderman
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slenderman mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir korku oyunudur

Slenderman eğer mobil cihazlarınızda ürpertici bir oyun deneyimi yaşamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir korku oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızde ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bu korku oyununda bizi heyecan dolu bir macera bekliyor. Oyunumuzun hikayesi küçük çocukların katledilmesiyle başlıyor. Biz ise bu küçük çocukların izlerini arayarak onları katleden şeyi bulmaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Maceramız bizi şehir dışındaki karanlık ormanlara sürüklüyor. Ormana girince kanlı ayak izleriyle karşılaşıyoruz ve bu izleri takip ederek katledilen çocuklar ile ilgili ipuçlarına ulaşıyoruz.

Slenderman'da temel düşmanımız Slenderman adı verilen ve sürekli takım elbiseyle dolaşan bir doğa üstü yaratık. Bu yaratık istediği zaman kaybolup istediği zaman ortaya çıkabiliyor. Ortaya çıktığını ise ekrandaki karlanmadan ve artan statik dalgalanma seslerinden anlayabiliyoruz. Slenderman'ı alt etmek için öldürdüğü çocukların kemiklerini bulup kırmamız gerekiyor. 7 adet kemiği bulduğumuzda Slenderman yok oluyor; fakat her bulduğumuz kemikle birlikte Slenderman daha da güçlü ve acımasız hale geliyor. Eğer monil cihazlarınızda Slender Man oynamak istiyorsanız Slenderman'ı kaçırmayın.

YORUMLAR