Sling Kong 1.0.1 (ios)

Sling Kong

Sling Kong
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sling Kong'ta kontrolümüze verilen karakterleri zorlu bölümlerde hayatta tutmaya çalışıyoruz.

Sling Kong, iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri eğlenceli bir beceri oyunu arayanların mutlaka denemesi gereken yapımlardan birisi ve en önemlisi de tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Keyifli atmosferiyle beğenimizi kazanan bu oyun ilk bakışta çocuklar için tasarlanmış olduğu izlenimini verdi. Fakat oynamaya başladıkça gördük ki bu oyun aslında yetişkinlerin de epey hoşuna gidecek öğelerle dolu.

Oyundaki temel amacımız kontrolümüze verilen karakterleri tuzaklara çarpmadan mümkün olduğunca yukarı taşımak. Bunu gerçekleştirebilmek için karakteri tutup çekiyor ve ardından nişan alıp bırakıyoruz. Sapanla taş fırlatma gibi düşünebilirsiniz. Bunu gerçekleştirirken aynı zamanda bölümlere rastgele serpiştirilmiş olan altınları toplamamız da gerekiyor.

Birbirinden farklı görünüşlere sahip olan karakterleri zamanla açabiliyor ve onlarla oynayabiliyoruz. Bu özellik oyuna farklılık katıyor ve sürekli aynı olmaktan kurtarıyor. Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz eğlenceli bir oyun arıyorsanız Sling Kong'a mutlaka göz atmalısınz.

YORUMLAR