Slowcam 1.2 (ios)

Slowcam

1.2
Slowcam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SlowCam uygulaması ile iPhone ve iPad'inizle kolayca ağır çekim videolar oluşturabilirsiniz.

SlowCam, ağır çekim videolar oluşturmanızı sağlayan bir uygulamadır. iPhone 5S ile gelen slow motion (ağır çekim) özelliğini eski iPhone modellerinde kullanabilmeniz için geliştirilmiş uygulama, tüm iOS 7’li cihazlarla uyumludur.

iPhone 5 ve 5C’de 60 FPS, diğer iOS 7 yüklü cihazlarda 30 FPS çekime imkan tanıyan SlowCam uygulaması ile videolarınıza yavaş çekim efekti uygulayabiliyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gereken; kayıt boyunca mavi renkteki slow motion butonuna dokunmak ve basılı tutmak. Video işleme işlemi arka planda gerçekleşiyor ve video kaydınız film rulonuza otomatik olarak kaydediliyor. Dilerseniz render işleminin bitmesini beklemeden yeni bir kayıt başlatabiliyorsunuz.

Odak ve poz noktalarını birlikte veya ayrı ayrı dokunarak belirleme (Ekranın herhangi bir yerine çift dokunarak bu ayarları sıfırlayabilirsiniz.) imkanı ve görüntüyü yakınlaştırma / uzaklaştırma seçenekleri sunan SlowCam uygulamasında yavaş çekim modundan normal moda anında geçebiliyorsunuz.

Her cihaz için mümkün olan en yüksek kare hızını kullanan SlowCam, videolarınıza yavaş çekim efekti verebileceğiniz kulllanımı son derece kolay ve ücretsiz harika bir uygulama.

YORUMLAR