Snap Upload

Snap Upload
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snap Upload uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan Snapchat arkadaşlarınıza toplu olarak fotoğraflar ve videolar gönderebilirsiniz.

Snap Upload uygulaması, Snapchat kullanıcısı olan iPhone ve iPad sahiplerinin hoşuna gidebilecek uygulamalar arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak sunuluyor. Uygulamayı kullanarak hiç zorlanmadan Snapchat üzerinden fotoğraflar ve videolar gönderebiliyorsunuz. Elbette bunu zaten Snapchat üzerinden gerçekleştirebiliyoruz diyeceğinize eminim. O zaman gelelim uygulamanın onu diğerlerinden ayıran yanlarına.

Snap Upload'ı kullandığınızda Snapchat fotoğraflarını veya videolarını göndermeden önce üzerlerinde filtreler uygulayabiliyor ve yazılar ekleyebiliyorsunuz. Düzenlediğiniz fotoğraflar direkt olarak Snapchat hesabınız üzerinden arkadaşlarınıza gönderiliyor.

Bu noktada bir diğer dikkat çekici nokta ise, aynı anda birden fazla kullanıcıya resim ve videoları gönderebilmek. Bu sayede tek tek Snapchat'ten resimlerinizi göndermeye çalışmak yerine toplu halde tüm dostlarınızı şaşırtabilirsiniz. Fakat maalesef uygulamanın ücretsiz sürümünde aynı anda gönderimler konusunda bazı sınırlamalar mevcut. Ancak bunlar uygulama içi satın alma seçenekleriyle çözülebiliyor.

Oldukça basit bir arayüzünün olmasının yanında performans bakımından da herhangi bir sorunu olmaması nedeniyle uygulamayı kullanmaktan memnun olacağınıza inanıyorum. Sık sık Snapchat'ten gönderi yapanlar uygulamaya göz atmayı unutmasınlar.

YORUMLAR