SnapPen 1.1.3 (ios)

SnapPen

SnapPen
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SnapPen, istediğiniz fotoğraflar üzerinde karalama ya da çizim yaparak arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz eğlenceli ve yararlı bir iOS uygulaması.

SnapPen, iPhone ve iPad sahiplerinin fotoğraflar üzerinde renkli kalemler ile istediği şekilde karalama ya da çizim yapmasını sağlayan hem yararlı hem de eğlenceli bir iOS uygulaması.

Bu kategoride bulabileceğiniz en güzel uygulamalardan bir tanesi olan SnapPen, malesef ücretsiz değil. Fakat düşük ücreti nedeniyle ihtiyacı olan herkesin alabileceğini düşünüyorum. Uygulamayı satın aldıktan sonra farklı amaçlar uğruna kullanabilmeniz mümkün. Örneğin bir arkadaşınızın fotoğrafı üzerinde karalamalar yaparak yüzünü komik hale getirip kendisine göndermek oldukça eğlenceli olabiliyor. Ayrıca komik sebepler için kullanabileceğiniz gibi, yararlı amaçlar uğrunda da kullanabiliyorsunuz.

Yeni çekeceğiniz ya da daha önce çekmiş olduğunuz fotoğraflar üzerinde kalem ile karalama yaparak istediğiniz kişilere göndermenizi sağlayan uygulama ile yaratıcılığınızı kullanarak mükemmel fotoğraflar oluşturabileceğinizi düşünüyorum.

Sade ve şık bir arayüze sahip olan uygulama üzerinde kullanacağınız kalemlerin de çizimleri yüksek kaliteli. Bu nedenle çizim yaptıktan sonra da fotoğraflarınız güzel görünmeye devam ediyor. Yakınlaştırma ve uzaklaştırma gibi özellikler de bulunan uygulamayı satın alarak hemen iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR