Snaps!

Snaps!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snaps! uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızda kolayca eğlenceli ve komik fotoğraflar oluşturabilirsiniz.

Snaps! uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz eğlenceli fotoğraf düzenleme uygulamalarından bir tanesi diyebilirim. Uygulamanın temel amacı fotoğrafları daha profesyonel ve düzgün hale getirmek değil, tam tersi şekilde eğlenceli nesneler, objeler, ünlüler, hayvanlar ve diğer eklentileri katarak onları daha komik hale getirmek. Dolayısıyla eğer profesyonel görünen fotoğraflar elde etmek için bir uygulama arıyorsanız size göre değil ancak komik fotoğraflar elde etmek için biçilmiş kaftan diyebilirim.

Uygulamanın temel özellikleri şu şekilde listelenmiş;

  • Fotoğraflara etiket ekleyebilme
  • Ünlüleri, oyuncuları ve müzisyenleri ekleyebilme
  • Yaratıcı ve yüksek kaliteli görseller kullanma
  • Sosyal ağ hesaplarınızdan kolayca paylaşma
  • Toplam beğenileri kolayca görme
  • Takip etme ve takip edilebilme

Uygulamanın arayüzü tüm işlemleri kolay yoldan gerçekleştirebilmeniz için oldukça sade ve anlaşılır bir şekilde hazırlanmış. Vadedilen etiket ve nesneler sürekli olarak güncelleniyorlar ve bu nedenle uygulamayı kullanırken sürekli olarak aynı şeylerle vakit öldürmek zorunda kalmıyorsunuz.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama, bu konuda herhangi bir sınır bulundurmuyor ve dilediğiniz kadar faydalanarak arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. En azından bir defa göz atmanız gereken uygulamalardan bir tanesi olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR