SnapStory

SnapStory
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SnapStory, farklı ve etkileyici özellikleri ile diğer benzer uygulamalardan bir adım öne çıkan başarılı ve ücretsiz bir iOS fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

SnapStory, içinizdeki yaratıcılığı ortaya çıkarmanızda yardım edebilecek olan etkileyici ve ücretsiz bir fotoğraf editörü uygulamasıdır. iPhone ve iPad'lerinizi kullanarak kendinizi ifade etmek hiç bu kadar eğlenceli ve basit olmamıştı.

Özel bir fotoğraf ve resim düzenleme uygulaması olan SnapStory, fotoğraflarınıza ekleyebileceğiniz onlarca ücretsiz efekt, sticker ve yazı türleri sunuyor. Bu ücretsiz efekt, sticker ve yazıları kullanarak fotoğraflarınızı mükemmel hale getirebilirsiniz.

Her biri resimlerinize başka bir güzellik katan tonlarca efekt bulunan uygulamanın diğer uygulamalardan farkı ise, yaptığınız işlemleri çok kısa süre içerisinde rahatlıkla tamamlayabilmeniz. Fotoğraflarınıza basit bir sticker ekleme işlemi için 5 dakika gibi uzun bir süre harcamanıza gerek yoktur. Benzer olarak kısa sürede işlem yapmanıza olanak sağlayan uygulamalar olmasına rağmen SnapStory'nin yapacağınız işlemleri gerçek zamanlı olarak gerçekleştirebilmesi rakiplerinin bir adım önüne geçirmektedir.

Uygulamanın kullanıcıları yapacakları işlemden sona oluşacak fotoğrafları gerçek zamanlı olarak görüntüleyerek, zaman kaybı olmasını engelleyerek, yapılması gereken değişiklikleri hemen gerçekleştirebilirler. Resimlerinizin üzerine herşeyi ekleyebildiğiniz gibi, farklı resimler üzerinden beğendiklerinizi değiştirebiliyorsunuz. Fotoğraf düzenleme ve ekleme yapma işlemlerinde kendinizi tamamen özgür hissederek en güzel fotoğrafları oluşturabilirsiniz.

Uygulama ile oluşturduğunuz muhteşem resimleri Instagram, Twitter ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşarak sevdiğiniz kişilerin ve tanıdıklarınız görmelerini sağlayabiliyorsunuz. Tüm bu güzel özelliklerin yanısıra uygulama ile fotoğraflarınızın üzerine lokasyon ve hava durumu bilgilerini kolayca ekleyebilirsiniz. Parti, Sosyal, Yolculuk, Hava Durumu ve Yemek gibi kategoriler ile birlikte yapacağınız işlemleri daha da kolaylaştıran SnapStory uygulamasını ücretsiz olarak indirerek iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanmanızı tavsiye ederim.