SNIPP3T

SNIPP3T
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SNIPP3T uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak sevdiğiniz ünlüler hakkındaki tüm haberleri kolayca takip edebilirsiniz.

SNIPP3T uygulaması, her ne kadar şaşırtıcı olsa da Microsoft tarafından hazırlanmış bir iOS uygulaması olarak karşımıza çıktı ve ünlülerin ne yaptıklarını takip edebileceğiniz bir magazin ya da paparazzi uygulaması olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısıyla iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak ünlüler hakkında bilmek istediğiniz her şeye SNIPP3T ile ulaşabiliyorsunuz.

Uygulamanın çok kolay kullanılır ve basit bir arayüzü var. Bu nedenle takip etmeye başladığınız ünlülerin neler yaptıklarına dair internet üzerinde toplanan haberlerin hepsini kolayca görüntülemeye başlamak mümkün hale geliyor.

Eğer sizin gibi bir ünlünün hayranı olan kişilerle tanışmak istiyorsanız onları arkadaşlarınız olarak eklemek ve böylece her zaman iletişimde kalmak da mümkün hale geliyor. Uygulamanın kişiselleştirme seçenekleri sayesinde en son değerli haberleri zaman tünelinizde görebiliyorsunuz.

Beğendiğiniz haberleri diğer sosyal ağlardaki hesaplarınızda paylaşabilmeniz için gerekli sosyal paylaşım butonları da unutulmamış. Ayrıca yorum yapma ya da beğenme seçenekleri de yine haberlerin altında yer alıyor.

Elbette şimdilik uygulama içerisinde Türk ünlüler yer almıyor ancak uygulamanın daha fazla ülkede yaygınlaşması ve kullanıcı kitlesi elde etmesi sonrasında bu eksikliğin de giderileceğine inanıyorum. Ücretsiz olarak sunulan ve herkesin denemek isteyebileceği uygulamaya göz atmanızı öneriyorum.