Soctics League 1.33 (ios)

Soctics League

Soctics League
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Soctics League taktiklere dayalı ilerleyen keyifli bir futbol oyunu.

Soctics League, iPhone ve iPad cihazları üzerinde ücretsiz bir futbol oyunu oynamak isteyen kullanıcılara hitap eden bir yapım.

Multiplayer oyun yapısı üzerine kurulu olduğu için eğlence seviyesi bir hayli yüksek olan oyunda sıkıcı yapay zeka yerine dünyanın her yerinden oyunu oynayan rakiplere karşı mücadele ediyoruz. Fakat multiplayer oynamak istemeyenler için tekli oyuncu modu da eklenmiş. İnternetiniz yoksa bu modda mücadele edebilirsiniz.

Oyunu oynayabilmek için Game Center hesabımıza bağlanmamız gerekiyor. Buradan listemizde ekli olan arkadaşlarımıza davet gönderebilir ve birlikte maçlar yapabiliriz. Oyun esnasında rakiplerimizle sohbet edebileceğimiz chat fonksiyonu hoşumuza giden detaylardan birisi oldu.

Soctics League'de milli takımlardan istediğimizi seçebiliyoruz. Dünyanın önde gelen milli takımlarının her biri oyunda yer alıyor. Soctics League'de oyuncular ufak yuvarlak milli takım bayrakları ile gösteriliyor. Zaten aksiyondan ziyade sıra tabanlı bir taktiksel oyun olduğu için açıkçası bu konsept çok hoşumuza gitti. Oyunda çeşit çeşit sahalar mevcut. Bunlar oyuna çeşitlilik katarak daha uzun süre boyunca sıkılmadan oynamamızı garantiliyor.

Sıra tabanlı olması, çeşitlilikler sunarak tekdüzeliği yok etmesi ve tamamen ücretsiz olmasıyla beğenimizi kazanan Soctics League, futbol hayranlarının mutlaka denemesi gereken yapımlar arasında.

YORUMLAR