Spaceteam 1.3.1 (ios)

Spaceteam

Spaceteam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spaceteam, oyuncuların bir uzay gemisini kontrol ederek onu takip eden yıldızdan kaçmaya çalıştıkları heyecanlı ve ücretsiz bir iOS aksiyon oyunudur.

Spaceteam, birden çok oyuncu ile oynanan oldukça eğlenceli ve farklı bir iOS oyunudur. 2 ile 4 oyuncu arasında oynanan heyecanlı ve eğlenceli oyunlarından biri olan Spaceteam'de oyuncular birlikte bir uzay gemisinin kontrolünü sağlamaya çalışıyorlar. Her bir oyuncunun farklı kontrol paneline sahip olduğu oyunda verilen görevleri yerine getirmeye çalışmalısınız.

Kontrol paneli üzerinde farklı işlemler yapmanızı sağlayan tuşlar bulunmaktadır. Oyunda başarılı olmak istiyorsanız talimatları dikkatlice yerine getirmeli ve akıllı olmalısınız. Eğer talimatları yerine getirmek için geç kalırsanız uzay geminiz patlıyor.

Size gelen talimatlar aynı şekilde arkadaşlarınıza da gitmektedir. Bu nedenle arkadaşlarınız ile iletişim halinde olmalısınız. Eski uzay geminiz ile patlayan bir yıldızdan kaçmaya çalıştığınızı asla unutmayın. Koordineli bir takım çalışması gerektiren oyun, aynı zamanda iletişim kurmanızı da istiyor. Bunlar dışında tıpkı kediler gibi hızlı reflekslerinizin olması oyunda başarıyı yakalamanızı sağlayacak diğer özellikler.

Oyunun özellikleri:

  • Hassasiyet gereksinimi
  • Takım çalışması
  • Takım yönetimi
  • 2 ile 4 arasında oyuncu ile oynayabilme
  • Heyecanlı oynanış yapısı

YORUMLAR