Spider-Man Unlimited

Spider-Man Unlimited
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spider-Man Unlimited, ücretsiz olarak oynanabilen ilk Örümcek Adam oyunudur.

Gameloft’un ücretsiz olarak sunduğu ilk Örümcek Adam oyunu Spider-Man Unlimited, her seviye cihazda akıcı bir şekilde oynayabileceğiniz harika bir yapım. Çizgi romandan mobil cihazlara başarılı bir şekilde aktarılan oyunda kahramanımız Peter Parker ile New York’un dev binaları arasında ağ sallıyor, kötüleri sokaklardan bir bir temizlemeye çalışıyoruz.

Spider-Man Unlimited, hikaye odaklı bir açık dünya oyunu olduğundan hikayeden kısaca bahsetmek gerek; Dock Ock tarafından Örümcek Adam’a karşı kurulan Marvel Comics çetesi Sinister Six Türkçe adıyla Belalı Altılı önüne çıkan her şeyi yok ederek boyuttan boyuta geçer ve sıra dünyamıza gelir. New York’un dört bir yanını saran bu kötü adamları durdurabilecek tek bir kişi vardır; Spidey.

Örümcek Adam filminin deneyimli yazarı ile birlikte ortaya çıkarılan Spider-Man Unlimited oyununda hikaye modunu seçip 5 büyük kötü ve 25 görev oynayabilir ve günlük ve haftalık olarak düzenlenen etkinliklere katılabilir, Örümcek Adamı yöneten en iyi kişi olduğunuzu herkese gösterebilirsiniz.

Karanlık Örümcek Adam, Demir Örümcek, Kozmik Örümcek Adam, Kızıl Örümcek gibi farklı güçler taşıyan Örümcek Adamlarla da oynama şansı bulduğumuz oyunun kontrol sistemi son derece basit. Oyunu tek parmağınızla bile rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Spider-Man Unlimited, Spidey hayranlarının kaçırmaması gereken bir yapım olmuş. Türkçe dil desteği sunulması ve ücretsiz olması yönünden bir önceki Örümcek Adam oyunundan daha fazla ilgi göreceği açık.

YORUMLAR