Spin Bros

Spin Bros
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spin Bros, heyecanlı oyun yapısıyla beğenimizi kazanan eğlenceli bir beceri oyunu.

Spin Bros, ilginç ve orijinal bir beceri oyunu oynamak isteyenlerin kaçırmaması gereken seçeneklerden bir tanesi. Ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda pervaneyi çevirerek topu fırlatmaya ve karşı tarafa gol atmaya çalışıyoruz.

Oyunda giderek artan zorluk seviyesine yer verilmiş. Geçtiğimiz her bölüm bir öncekinden daha çekişmeli geçiyor. Kontrolümüzdeki pervaneyi döndürebilmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz yeterli oluyor. Kontroller son derece basit fakat doğru zamanda, doğru hamleyi yapmayı çözmek alışkanlık gerektiriyor.

Sping Bros'ta kullanılan grafikler beklentileri karşılıyor. Göz alıcı olduklarını söylemek hata olur fakat son dönemin oyunlarında karşımıza çıkan minimal görsel akımını başarılı bir şekilde yansıtıyor.

Oyunun en iyi yanlarından bir diğeri de ister tek kişilik ister iki kişilik oynayabilmemize imkan vermesi. Arkadaşlarımızla bir araya gelerek eğlenceli maçlar gerçekleştirebiliyoruz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Spin Bros, eğlenceli bir beceri oyunu arayanların hoşuna gidecek türden bir seçenek.

YORUMLAR