SpongeBob Moves In 4.24 (ios)

SpongeBob Moves In

SpongeBob Moves In
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SpongeBob Moves In, iPhone ve iPad sahiplerinin oynayabileceği en iyi ve eğlenceli şehir kurma simülasyon oyunlarından bir tanesi.

SpongeBob Moves In, hem Spongebob hem de simülasyon oyunu severlerin oynarken keyiften bayılabileceği oldukça neşeli bir simülasyon oyunu. SpongeBob ile kendi şehrinizi kurup yöneteceğiniz oyuna en baştan başlayıp, şehri yavaş yavaş büyütmeniz gerekiyor. Bir iş bulup para kazanarak ve size verilen görevleri yerine getirerek diğer karakterleri de oyuna ekleyebiliyorsunuz.

Bikini Bottom adındaki şehirde en önemli olan ise şehrin mutluluk seviyesi. Eğer mutluluk seviyesi düşmeye başlarsa kötü  bir yönetim sergiliyorsunuz anlamına geliyor. Bu durumda birbirinden güzel yemek ve tatlılar yaparak diğer karakterlere hediye edip onları mutlu edebiliyor ve şehrin mutluluk seviyesini arttırabiliyorsunuz.

Şehir geliştikçe inşa edebileceğiniz binaların ve ekleyebileceğiniz karakterlerin kilidi açılıyor. Aynı zamanda süsleme için gerekli olan dekor eşyalarının ve diğer alanların da kilidi açılıyor. Tabi satın alabilmek için para kazanıp biriktirmeniz gerekli.

Bikini Bottom'u güzel bir kıyı şehri yapmaya çalışacağınız oyunun boyutu oldukça büyük. Bu nedenle oyunu indirirken WiFi bağlantısı kullanmanız yararınıza olabilir. Bunun yanı sıra oyunu yükledikten sonra ilk girişinizde yapılacak olan bazı yüklemeler daha bulunuyor. İlk yükleme ve bu yüklemeleri WiFi bağlantısı ile yaparak mobil internet paketinizin kotasından tasarruf yapabilirsiniz.

Oyun hem 8.49 TL karşılığında satılıyor hem de uygulama içerisindeki mağazadan alışveriş yapılıyor. Bu nedenle ücretsiz oyun oynamayı sevenlere uzak durmalarını öneriyorum. Fakat bir kerelik oyunun ücretini ödedikten sonra oynarken herhangi bir ekstra ödeme yapmanız gerekmiyor.

Eğer SpongeBob'u ve simülasyon oyunlarını seviyorsanız, SpongeBob Moves In'i satın alarak iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.