Squareboy vs Bullies 1.0.5 (ios)

Squareboy vs Bullies

Squareboy vs Bullies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Squareboy vs Bullies gameboy oyunlarını hatırlatan bir mobil aksiyon oyunudur

Squareboy vs Bullies klasik tarzdaki beat em up oyunlarının oynanış yapısını mobil cihazlarımıza taşıyan bir mobil aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Squareboy vs Bullies'de mahallenin ipsiz serseri takımı tarafından sürekli olarak sıkıştırılan ve doğduğuna pişman edilen kare şeklinde bir kahramanın hikayesine tanık oluyoruz. Kahramanımız sürekli serseriler tarafından ezilmekten sıkılıyor ve bir gün bu gidişata dur demeye karar veriyor. Bunun için ise bir dövüş sanatları okuluna yazılarak dövüş yeteneklerini geliştirmeye başlıyor. Kara kuşağı kazanıp okulu bitirdiğinde ise sıra koca kafalı serserilerin pekmezini akıtmaya geliyor. Biz de ona bu eğlencesinde yardımcı oluyoruz.

Squareboy vs Bullies'de 2 boyutlu grafikler mevcut. Oyunda kahramanımız ekranda yatay olarak ilerliyor ve karşısına gelen düşmanlara saldırarak onları yok etmeye, bir yandan da düşman saldırılarından kaçmaya çalışıyor. Oyunun görünümü bize Gameboy'da oynadığımız 8 bit ve 16 bit oyunları anımsatırken chiptune tarzındaki müzikler de bu havayı koruyor.

YORUMLAR