Stevie

Stevie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    43

  • Üretici

    Stevie TV Ltd

Stevie, iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir sosyal video paylaşım uygulamasıdır.

iOS kullanıcılarının iPhone ve iPad cihazları üzerinde kullanabilecekleri bir sosyal video paylaşım uygulaması olan Stevie, farklı kategoriler altında yer alan birçok video içeriğini kullanıcılara sunmaktadır.

Uygulamanın diğer benzer video paylaşım uygulamalarından farkı kullanıcıların Facebook ve Twitter hesapları üzerinde arkadaşları tarafından paylaşılmış olan videolar arasından en çok beğenilen ve en çok paylaşılan videoları, kullanıcıların ilgi alanlarına göre farklı kategoriler altında yayınlayarak sunmasıdır.

Stevie üzerinde paylaşılan videoların hangi arkadaşlarınız tarafından, hangi sosyal medya hesabı üzerinde ve hangi içeriklerle birlikte paylaşıldığını görebilirsiniz.

Farklı olarak ilgi alanınıza göre izleyebileceğiniz videoların yayınlandığı kanallar ve yine ilgil alanınıza göre dinleyebileceğiniz müziklerin yayınlandığı kanallar da uygulama üzerinde yerini almaktadır.

 

Facebook ve Twitter hesaplarınızı adeta bir TV şovuna dönüştüren uygulama, sizler için paylaşılmış olan en iyi video içeriklerini bir araya toplayarak, sizlere farklı bir video izleme deneyimi sunmaktadır.

Video izlemeyi seviyor ve sosyal medya hesapları aracılığıyla paylaşılmış olan en iyi videoları tek yerden takip etmek istiyorsanız Stevie'yi mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR