Stick War: Legacy 1.2.6 (ios)

Stick War: Legacy

Stick War: Legacy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stick War: Legacy, popüler çöp adam savaşları oyunu.

Stick War: Legacy, çöp adamların uluslarının egemenliklerini sağlamak için mücadele içerisinde olduğu popüler strateji oyunu ve webin yanı sıra iOS platformunda da oldukça popüler. Farklı stratejiler uygulayarak ulusunuzu korumaya çalıştığınız oyunda türü silahları kullanabilen minik bir çöp adam ordusu kuruyorsunuz. Kendinizin üç – dört katı büyüklükte savaşçılar da savaş ortasında veya sonunda sürpriz olarak çıkabiliyor. Savaş oyunlarından keyif alıyorsanız iPhone ve iPad'inize indirmenizi öneririm.

Harita üzerinden ilerleyen bir oyun olduğundan sürekli bölge değiştirdiğiniz oyunda kılıç, ok, mızrak kullanabilen, büyü yapabilen kişilerden güçlü bir ordu kurup bölgenize yakın yerde savaşıyorsunuz. Ulusunuzu temsil eden heykelin yıkılmaması için kanınızın son damlasına kadar mücade ediyorsunuz. Karşı tarafın heykelini yıktığınız anda da bölüm sonlanıyor ve haritadan başka bir bölge seçerek devam ediyorsunuz.

Eğitim – öğretim bölümüyle başlayan oyunda ordunuzu oluşturmak için sol üstteki sarı butonları kullanıyorsunuz. Tabii ki sınırsız sayıda asker üretip düşman ordusunu darmadağın yapma şansınız yok. Sol üstten de mali durumunuzu kontrol edip buna göre üretim yapabiliyorsunuz.

YORUMLAR