Stickman Battlefields 1.0.7 (ios)

Stickman Battlefields

Stickman Battlefields
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Battlefields'ta rakiplerimize karşı aksiyon dozu yüksek savaşlara katılıyoruz.

Stickman Battlefields, aksiyon dozu yüksek bir iPhone ve iPad savaş oyunu olarak öne çıkıyor ve tamamen ücretsiz olarak indirebilme şansına sahibiz. Çok yeni bir tema olmamasına rağmen bu kez karşımıza hiç olmadığı kadar kaliteli grafiklerle ve muhteşem efektlerle donatılmış halde çıkıyor.

Çöp adamların savaşlarına tanıklık ettiğimiz bu oyunda savaşlar esnasında kullanabileceğimiz onlarca farklı silaha sahibiz. Bu silahlar arasında makinalılar, uzun namlulu silahlar, roketatarlar, tanklar ve hatta çatışma helikopterleri yer alıyor.

Oyundaki savaş çeşitliliği mekanlarda ve hatta hava şartlarında da devam ediyor. Kumsallar, karlı bölgeler, ormanlar ve dağlık alanlarda giriştiğimiz mücadeleler gerçekçi hava şartları ile destekleniyor. Savaşlarımız esnasında hava durumu değişkenlik gösterek içinde bulunduğumuz duruma gerçekçilik katıyor.

Sert görevlerle dolu tek oyunculu kampanya moduna sahip olan Stickman Battlefields'ta bir de çoklu oyuncu modu bulunuyor. Arkadaşlarınızla cihazınızı oyun üzerinden senkronize ederek kıyasıya mücadelelere girebilirsiniz. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Stickman Battlefields platform savaş oyunu denemek isteyenlerin uğraması gereken bir adres.

YORUMLAR