StillShot 1.4.2 (ios)

StillShot

StillShot
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

StillShot isimli bu uygulama sayesinde hareketli nesnelerin fotoğrafını bulanık olmadan kolayca çekebilirsiniz.

StillShot iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir fotoğraf çekme uygulamasıdır. Özlelikle hareketli objelerin fotoğrafını çekmekten keyif alan kullanıcıları hedefleyen bu uygulama sayesinde net fotoğraflar çekebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi hareketli objelerin fotoğrafını çekmek zordur ve çoğu zaman da girişimler iyi sonuç vermez. Çok güzel bir anı büyük umutlarla çekersiniz ve ekrana baktığınızda sonuç hüsran olur. Bulanık fotoğraflara çözüm olmak için üretilmiş olan StillShot bu duruma son veriyor! Bu uygulama ile fotoğraflarınız artık bulanık olmayacak. Uygulama temel olarak fotoğrafını çekmek istediğiniz sahnenin videosunu çekiyor. Yani siz fotoğraf çekmek için butona bastığınızda StillShot çoktan o anın videosunu çekmiş oluyor.

Uygulamanın kare kare işlediği bu videodan daha sonra istediğiniz kareyi seçebiliyorsunuz. Yüksek çözünürlükle çekilen videolardan istediğiniz kareyi kaydedebilirsiniz. Elbette bunları daha sonra kullandığınız sosyal medya kanalları üzerinde de paylaşma şansına sahipsiniz. Hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymayan StillShot ile en tecrübesiz kullanıcılar bile net fotoğraflar çekebilir.

Hareketli objeleri çekerken kullanabileceğiniz uygun fiyatlı bir uyuglama arıyorsanız StillShot’ı denemenizde fayda var.

YORUMLAR