Stre.am 1.9 (ios)

Stre.am

1.9
Stre.am
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    67

  • Üretici

    Infinite Takes, LLC

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir video paylaşım uygulamasıdır.

Stre.am, iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir video paylaşma uygulamasıdır. Video paylaşımı özellikle son zamanlarda sosyal medya kullanıcıları arasında çok popüler oldu diyebilirim.

Fakat video paylaşmak deyince insanın aklına hemen üzerine filtreler eklediğimiz, efektler eklediğimiz, kesip biçip kısa şekilde paylaştığımız eğlenceli videolar geliyor. Stre.am ise biraz daha farklı bir uygulama.

Stre.am'i diğer video uygulamalarından farklı olan en önemli özelliği ise canlı video paylaşım yapmanıza imkan tanıması diyebilirim. Özel anlarınızı, mutlu anlarınızı arkadaşlarınızla, ailenizle ve sevdiklerinizle paylaşmanızı sağlıyor.

Bununla birlikte önemli bir olay olduğu anda bütün dünyaya yayın yapmanızı da sağlıyor diyebilirim. Nerede olursanız olun canlı olarak çektiğiniz videoları bütün dünya ile paylaşabiliyor ve insanları olaylardan haberdar edebiliyorsunuz.

Uygulama ile canlı olarak video çektiğiniz anda bu videolar aynı zamanda telefonunuza da kayıt oluyor. Böylece daha sonra izlemek istediğinizde videoya erişiminiz oluyor ve videoyu kaybetmemiş oluyorsunuz.

Uygulamaya istediğiniz herhangi bir sosyal ağ hesabınız ya da e-mailiniz ile üye olup giriş yapabiliyorsunuz. Arkadaşlarınızı bulabiliyor ve onları takip edebiliyorsunuz. Çevrimiçi oldukları anda onlardan bildirim alabiliyorsunuz.

Ayrıca uygulama ile diğer insanların çektikleri videoları arayıp bulup izleme şansına da sahipsiniz. Kısaca hızlı ve düzgün bir şekilde canlı yayın paylaşımı yapabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Stre.am'i denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR