Stunt Mania 3D

Stunt Mania 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    54

  • Üretici

    Timuz

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir akrotabik motor yarışı oyunudur.

Çok gerçekçi, bir o kadar da eğlenceli bir akrobatik motor yarışı oyunu arıyorsanız tam yerine geldiniz. Gerçek hayatta yapamayacağınız kadar tehlikeli hareketleri bu oyunda gerçek bir tehlike altında olmadan yapabilir, fakat yine de aynı heyecanı duyabilirsiniz.

Oyundaki amacınız önünüzdeki tehlikelere ve engellere dikkat ederek, onları aşarak yarışları tamamlamak. Fakat yarışları 5 yıldızı birden alarak tamamlamanız gerekiyor. Eğer tamamlayamazsanız da geri dönüp tekrar oynayabiliyorsunuz. Bu da oyunun tekrar oynanabilirliğinin yüksek olduğunu gösteriyor.

3D etkileyici ve gerçekçi grafiklere sahip oyunda , oyun motoru da gerçek fizik kurallarına göre hesaplanarak geliştirilmiş. Kontrollerin de sorunsuz ve kolay olduğu oyunda liderlik koltuğuna oturmak istiyorsanız hemen yarışmaya başlayın.

Aldığınız puanları ve başarılarınızı Facebook'ta da paylaşabileceğiniz bu oyun tamamen ücretsiz. Eğer siz de tehlikeyi seviyor ve mobil cihazınızda oynamak için bol aksiyonlu bir motor yarışı arıyorsanız, bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR