Super Birdy Hunter 1.0 (ios)

Super Birdy Hunter

1.0
Super Birdy Hunter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Birdy Hunter komik ve eğlenceli bir avcılık oyunudur

Super Birdy Hunter oyunculara oyun tarihinin en sinir bozucu karakterlerinden olan Flappy Bird'ü avlama imkanı veren bir mobil avcılık oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Super Birdy Hunter'da havada uçan Flappy Bird'leri avlamaya çalışmaktayız. Peki neden? İşte bu sorunun cevabı Flappy Bird'ün kendisinde saklı.

Hatırlanacağı üzere Flappy Bird çıktığında ne görsel olarak ne de herhangi bir farklı özelliğiyle oyuncuları cezbedecek yapıdaydı. Oyun sadece tek bir öğe üzerine yoğunlaşmaktaydı; o da sinir bozuculuğuydu. Flappy Bird'de havada uçmaya çalışan salak bir kuşu yönetiyor ve boruların arasından geçmesini sağlıyorduk. Bu iş için tek yapmamız gereken ise ekrana dokunmaktı. GÖrünüşte bu iş kolay görünse de sürekli ekrana dokunmak ve kuşu belli bir seviyede tutmaya çalışmak oldukça zordu. O ilk boruyu geçemeden oyunun sonlandığını görmek ise birçok oyuncuda büyük travmalara sebep olmuştu.

İşte intikam günü geldi ve artık o salak kuşun sinirimizi bozmasına bir dur deme zamanı geldi. Super Birdy Hunter'de silahımızı alarak Flappy Bird avına çıkıyoruz ve önümüzden geçen kuşları vurmaya çalışıyoruz.

YORUMLAR