Super Kong Climb 1 (ios)

Super Kong Climb

1
Super Kong Climb
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Kong Climb'da gökdelene tırmanmaya çalışan bir orangutanı kontrol ediyoruz.

Super Kong Climb, iPhone ve iPad cihaz sahiplerinin tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabilecekleri bir aksiyon beceri oyunu olarak öne çıkıyor. İlginç bir konuya sahip olan Super Kong Climb'da gökdelenlere tırmanmaya çalışan bir orangutanın kontrolünü ele alıyor ve mümkün olduğunca yükseğe tırmanmaya çalışıyoruz.

Yükseğe tırmanma işi pek kolay ilerlemiyor çünkü tırmanış esnasında yukarıdan pek çok engel ve tuzak üzerimize doğru düşüyor. Bunlardan kurtulmak ve yolumuza devam edebilmek için hızlı refleksler sergilememiz gerekiyor. Gorilin yerini değiştirebilmek için ekrana dokunmamız yeterli oluyor. Bu noktada çok iyi gözlem yapmamız ve bombaların nereden düşeceklerini iyi kestirmemiz gerekiyor.

Oyunun grafikleri ortalama seviyelerde. Çok mükemmek bir konsept olduğu söylenemez fakat genel atmosferle uyum içerisinde. Upgrade ve bonus gibi şeylerin olmaması olumsuz etkide bulunuyor. Bu tarz öğelerle oyun çok daha renkli bir hale getirilebilirdi.

Beceri ve reflekslere dayalı oyunlara ilgi duyuyorsanız Super Kong Climb beklentilerinizi karşılayacaktır. Boş zamanlarda oynamak için ideal bir oyun.

YORUMLAR