Super Stickman Golf 3 1.1 (ios)

Super Stickman Golf 3

1.1
Super Stickman Golf 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Stickman Golf 3 heyecan dolu bir mobil golf oyunudur

Super Stickman Golf 3 eğer bulmaca çözme yeteneklerinize güveniyorsanız ve zorlu bir golf mücadelesi arıyorsanız oynamaktan büyük keyif alabileceğiniz bir mobil oyun. 

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir golf oyunu olan Super Stickman Golf 3'de bizi sıradışı bir golf tecrübesi bekliyor. Super Stickman Golf 3 bir fizik tabanlı bulmaca oyunu şeklinde tasarlanmış; yani oyunda golf topunu deliğe gönderebilmek için fizik kurallarından faydalanarak engelleri aşmamız gerekiyor. Bu iş hiç de kolay olmamakta; çünkü karşımıza çıkan engeller dinamik yapıda; yani dönen platformlar gibi engeller karşısında doğru zamanlamayı da yakalamamız gerekiyor.

Super Stickman Golf 3'ün oyun yapısında dikkat çeken en büyük yenilik topa falso verebiliyor oluşumuz. Bu da bize engelleri aşabilmek için alternatif bir yol sunuyor. 2 boyutlu yapıya sahip olan oyunda Angry Birds benzeri bir yapı mevcut.

Super Stickman Golf 3, 20 yeni golf sahası, sıra tabanlı çok oyunculu oyun modu, yeni power up seçenekleri, farklı kahramanlar ve oynanışta avantaj kazandıran şapka seçenekleri ile birlikte geliyor.