SupportGirls

SupportGirls
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    40

  • Üretici

    Harlex Projects LP

SupportGirls, iOS cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir arkadaş bulma uygulaması.

SupportGirls, hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerindekullanabileceğimiz bir arkadaş bulma ve flörtleşme uygulaması olarak düşünülebilir.

Ücretsiz olarak sunulan bu uygulama yerini hem Android hem de iOS platformları üzerinde alıyor. Dolayısıyla hedef kitlesi bir hayli geniş. Yeni kişilerle tanışmak, arkadaşlıklar kurmak ve flörtleşmek isteyen herkes SupportGirls ile bu isteklerini gerçekleştirebilir.

Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle kendimize bir profil oluşturmamız gerekiyor. Kişisel bilgilerimizden oluşan bu profil bizimle tanışmak isteyenlere hakkımızda ön bilgi vermek için gerekiyor. Fotoğraflar ile profilimizi çok daha bilgilendirici bir hale getirebilir, öne çıkmasın ısağlayabiliriz.

Kullanıcı profilleri kişisel bilgiler vermeye ek olarak ne amaçla bu platform üzerinde bulunduğumuzu da belli ediyor. Yeni kişilerle tanışmaktaki amacımız, hayattan beklentilerimiz ve geleceğe dair planlarımız belirtilebilecek olan bilgiler arasında yer alıyor.

Hayatını yeni ufuklara açılarak zenginleştirmek isteyen kişiler SupportGirls ile bu arzularını yerine getirebilirler. Hem kadınların hem de erkeklerin kullanımına açık olan bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR