Surface Level 1.0.5 (ios)

Surface Level

Surface Level
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde nesnelerin eğimlerini kolayca ölçümleyebilirsiniz.

Surface Level ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir su terazisi uygulamasıdır. Bildiğiniz gibi akıllı telefonlar dahili jiroskop, hareket sensörü ve farklı konular üzerine yoğunlaşmış teknolojiler içermekte. Bu teknolojilerden sonuna kadar faydalanmak isteyen geliştiriciler günlük hayatta işlerimizi kolaylaştıracak uygulamalar tasarlıyor.

Surface Level da bu uygulamalardan bir tanesi. Sade ve şık görünen arayüzüyle dikkat çeken Surface Level özellikle inşaatlarda çalışan ustalara, mimarlara ve dekorasyon işiyle ilgilenen kişilere hitap ediyor.

Uygulamayı açtıktan sonra cihazınızı, ölçüm yapmak istediğiniz nesneye ekran yukarı bakacak şekilde koymalısınız. Ekranın ortasında yer alan baloncuk, yuvarlağın içindeyse nesnenin eğimi yere 90 derece olacak şekilde dümdüzdür. Baloncuk ölçüm yuvarlağının dışındaysa nesne o yöne doğru eğim yapmış demektir.

Uygulamada sayısal veriler de sunulmakta. Bu bilgilerden yararlanarak objenin x ve y düzlemlerindeki açısını ölçebilirsiniz. Son derece işlevsel olduğunu düşündüğüm bu uygulama ile hem günlük işlerinizde hem de profesyonel yaşantınızda kullanabileceğiniz faydalı bir ölçüm cihazına sahip olacaksınız.

YORUMLAR