Tanks vs Aliens

Tanks vs Aliens
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tanks vs Aliens bilim kurgu yönü ağır basan bir aksiyon oyunudur. oyunda dünyamıza saldıran uzaylıları geri püskürtmeye çalışıyoruz.

Tanks vs Aliens iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir savaş oyunudur. Adından da anlaşılacağı gibi bu oyun daha çok bilim kurgu teması üzerine kurulmuş. Oyunda saldırgan uzaylıları tanklarımızla geri püskürtmeye çalışıyoruz.

Düzinelerce uzaylının saldırdığı dünyamızın bize ihtiyacı var. Hemen tanklarımıza atlayıp bu zalim yaratıklara karşı mücadele etmeye başlamalıyız. Bu mücadelede kullanabileceğimiz çok sayıda silah mevcut. Elbette bunların hepsi ölümcül ve dikkatli kullanılmaları gerekiyor. Oyunda son derece sade ve kafa karıştırmayan bir oyun tarzına yer verilmiş. Çok sayıda tank ve silah mevcut.

Bu tarz oyunlarda görmeye alışık olduğumuz upgrade sistemi Tanks vs Aliens'ta da es geçilmemiş. Tanklarımızı upgrade ederek düşman birliklerine karşı olan duruşumuzu sağlamlaştırabiliyoruz. Çok sayıda düşmana karşı mücadele ederken bu upgrade'lerin faydasını göreceksiniz. Tüm yapmamız gereken şey bununla sınırlı kalmıyor. Bölüm sonlarında karşılaşacağımız bölüm sonu canavarları gücümüzü sınayacak niteliğe sahip.

Eğer siz de biraz aksiyon biraz da retro havası taşıyan bir oyun arıyorsanız Tanks vs Aliens'a mutlaka göz atmanız gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR