Teenage Mutant Ninja Turtles: Legends 1.1.5 (ios)

Teenage Mutant Ninja Turtles: Legends

Teenage Mutant Ninja Turtles: Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Teenage Mutant Ninja Turtles: Legends, iOS platformunda ücretsiz indirilmeye açılan yeni Ninja Kaplumbağalar oyunu.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Legends, bir dönem izlediğimiz popüler çizgi film ve filmi de yapılmış olan Ninja Kaplumbağaların mobil oyunu. Mobil platformda da seri haline gelen oyunun yenisinde portala hapsedilen arkadaşlarımızı kurtarmaya çalışıyoruz.

Jurassic Park, The Flinstones, Kung Fu Panda oyunlarının geliştiricisi tarafından iOS platformuna çıkarılan yeni Ninja Kaplumbağalar oyunu hikaye üzerine kurulu olduğundan kısaca bahsetmek istiyorum. Suçların ardı ardına işlendiği New York şehrinde kahramanlarımız şehrin arka sokaklarından birinde gerçekleşen bir olayı takiptedirler. Shredder ve Kraang’ın emrinde çalışan iş adamlarının neler çevirdiklerine daha yakından bakmak isteyip çatıdan üzerlerine atlarlar ancak bu bir tuzaktır. Aracın kapısının açılmasıyla duvarda bir geçit açılır ve Leonardo hariç tüm kaplumbağalar portala geçiş yapar. Bizim görevimiz Leonardo’ya arkadaşları kurtarmasında yardımcı olmak.

7 bölüm 70 aşamadan oluşan oyunda Leonardo’yu üst kamera açısından görüyoruz. Karşımıza Shredder, Kraang’e çalışan çok sayıda düşman çıkıyor ve oyunun ilerleyen dakikalarında ayrılmaz ikili Rocksteady ve Bebop’a da rastlıyoruz. Düşmanlarımızı alt etmek için ebette kılıcımızı kullanıyoruz ancak düşmanın üstünde kombo yapma şansına sahip değiliz. Saldırdıktan sonra saldırının gelmesini bekliyoruz ve aynı anda iki düşmana saldıramıyoruz. Yani sıra tabanlı oynanış hakim.

Shredder ve beyin Kraang’in üzerimize saldığı düşmanları yendiğimiz vakit kartlar açılıyor ve her seferinde yeni bir mutant arkadaşımızla tanışııyoruz. Arkadaşlarımızın da yardımıyla portala hapsedilen kardeşlerimize ulaşmamız kolaylaşıyor.