The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    5,713

  • Üretici

    Activision

The Amazing Spider-Man resmi örümcek adam oyunudur

The Amazing Spider-Man 2012 yılında çıkış yapan aynı ada sahip sinema filminin Gameloft tarafından geliştirilmiş ve iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynanabilen resmi mobil oyunudur.

Örümcek Adam efsanesini parmaklarımızın ucuna taşıyan resmi Spider Man oyunu sinema filminde yer alan hikayede başrolü üstlenmemize izin veriyor ve bizi inanılmaz bir maceranın içerisine sürüklüyor. The Amazing Spider-Man'da Örümcek Adam ya da gerçek adıyla Peter Parker'ın kontolünü ele alarak New York'un geniş açık dünyasına adım atıyoruz ve Lizard ile acımasız çetesine karşı savaşarak masum insanları korumaya çalışıyoruz.

The Amazing Spider-Man film ile bağlantılı olan 25 adet aksiyon dolu görevi içermekte. Oyunda Örümcek Adam'ın karakteristik ağ atma hareketini kullanarak binalar arasında süzülebiliyor, duvarlara tırmanabiliyor ve inanılmaz akrobatik hareketleri gerçekleştirebiliyoruz.

The Amazing Spider-Man grafiksel olarak oldukça tatmin edici. Oyunun yüksek kalite grafikleri eğlenceli ve bol aksiyon sunan bir oynanışla birleşmekte. Hem yakın dövüş hem de mesafeli dövüş elementleri içeren oyunda kombolar yapabilmekteyiz ve farklı saldırı şekillerini birleştirebilmekteyiz. Oyunda ilerledikçe Örümcek Adam'ın özelliklerini ve özel yeteneklerini geliştirebiliyoruz ve birçok farklı kişiselleştirme seçeneğini açabiliyoruz.

The Amazing Spider-Man geniş bir açık dünya üzerinde eşsiz bir kahramanlık hikayesini canlandırabileceğimiz başarılı bir oyun.

YORUMLAR