The Last Vikings 1.2.4.2 (ios)

The Last Vikings

The Last Vikings
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Last Vikings retro tarza sahip bir mobil RPG oyunudur

The Last Vikings sevimli retro grafikleri sürükleyici bir macerayla birleştiren bir mobil viking oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG olan The Last Vikings'de uzaktaki topraklara seferler düzenleyerek ganimet peşinde koşan viking kahramanlarının hikayesi konu alınıyor. Biz bu maceraya küçük bir gemi ve tek bir kahramanla başlıyoruz. İlk seferimizi gerçekleştirdikten sonra kazandığımız altınla gemimizi büyütüyoruz ve daha fazla vikingi gemimize alarak daha büyük çaplı seferler yapabiliyoruz.

The Last Vikings'de sefere giderken açık deniz üzerinde farklı tehlikelerle karşılaşmaktayız. Saldıracağımız kaleler üzerinden bize savunma ateşi açılırken kendimizi bu saldırıya karşı koruyoruz. Ayrıca deniz canavarları ve ejderhalar gibi mtolojik yaratıklarla da savaşmaktayız. Oyun boyunca seferleri tammaladıkça yeni kahramanlarıı ordumuza dahil edebiliyoruz ve topladığımız ganimetler silahlarımızı geliştirerek vikinglerin şöhretini dünyaya yayabiliyoruz.

YORUMLAR