The Machines 1.0.1 (ios)

The Machines

The Machines
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    83

  • Üretici

    directive-games

Robotlarla savaşırken kendinizi oyunun içindeymiş gibi hissedeceksiniz.

The Machines, artırılmış gerçeklik teknolojisinden güç alan ilk multiplayer destekli robot savaş oyunu. Apple’ın etkinliğinde tanıtılan artırılmış gerçeklik oyunlarından biri olan yapım, iOS platformuna özel; hem iPhone hem de iPad’de oynanabiliyor.

Apple etkinliklerinde gördüğümüz artırılmış gerçeklik oyunlarından biri olan The Machines’de robotların birbiriyle verdiği mücadeleye dahil oluyoruz. Artırılmış gerçeklik (AR) desteği sayesinde masamız bir anda arenaya dönüşüyor. Etrafımızı çevreleyen onlarca robot var, her oyuncu birbirini bitirmek için ölümüne savaşıyor. Oyuncu demişken, arenada karşılaşacağınız tüm robotlar yapay zeka değil, gerçek insanlar tarafından kontrol ediliyor. Bu da mücadeleyi üst seviyeye taşıyor. Tabii ki artırılmış gerçekliğin oyunun zevkini artırmasında daha büyük payı var.

Bu arada oyunu oynayabilmeniz için iOS 11 yüklü bir iPhone ve iPad cihaza sahip olmalısınız. AR destekleyen en alt model iPhone tarafında SE, iPad tarafında yeni iPad 9.7 inç ve iPad Pro'lar.

YORUMLAR