The Playmatic 2.0.7 (ios)

The Playmatic

The Playmatic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Son derece keyifli bir oyun olan The Playmatic çocuklara neden-sonuç ilişkisini anlatmak üzere kurgulanmış bir oyundur.

The Playmatic bebekler için özel olarak tasarlanmış faydalı bir uygulamadır. Özellikle ufak yaştaki çocuklarına eğlenceli vakit geçirtmek ve biraz olsun rahat etmek isteyen çiftlerin beğenerek kullanacağını düşündüğüm bu uygulamada farklı türde oyunlar yer almakta.

Oyunlar son derece sade ve ilgi çekici bir şekilde tasarlanmış. Her ne kadar oyun desek de The Playmatic aslında çocuklara neden-sonuç ilişkisini anlatmak üzere özel olarak tasarlanmış bir yapım. Bildiğiniz gibi her hareketin bir sonucu vardır. Fakat bunu ufak yaştaki bir çocuğa anlatmak pek de kolay olmayacaktır. The Playmatic aradaki bu ilişkiyi verimli ve etkin bir şekilde anlatmak üzere kurgulanmıştır.

The Playmatic çocukların çok hoşuna giden fakat büyüklerin de rahatsız olmayacağı türden eğlenceli ses efektlerine sahip. Bebekleri ve ufak yaştaki çocukları uzun süre ekran başına kilitleyen The Playmatic sayesinde kendinize birkaç dakika daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Siz de çocuğunuz için hem zihinsel gelişimi destekleyen hem de eğlenceli bir deneyim sunan bir oyun arıyorsanız The Playmatic mutlaka değerlendirmeniz gereken seçenekler arasında yer almalı.