The Wall - Medieval Heroes

The Wall - Medieval Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    45

  • Üretici

    Anuman

The Wall - Medieval Heroes, iOS cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz yenilikçi bir kule savunma oyunudur.

The Wall - Medieval Heroes, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri stratejik bir kule savunma oyunudur.

Köyünüzü saldırgan ve aç gözlü barbarlara karşı korumak için sahip olduğunuz askerler ve savunma binalarından yardım alacağınız oyunda, bir yandan da sahip olduğunuz kaynakları geliştirmeniz ve kaynaklarınızın yönetimini yapmanız gerekiyor.

İki farklı oyun türünü bir araya getiren bu yenilikçi oyun; strateji, kule savunma ve kaynak yönetimi oyunlarını seven tüm oyunculara farklı bir oynanış deneyimi sunmayı hedefliyor.

 

Asker ve bina olmak üzere birçok farklı savunma ünitesinin yer aldığı oyunda, sahip olduğunuz birimleri ve binaları geliştirerek düşmanlarınıza karşı avantaj sağlayabilirsiniz ama geliştirme işlemlerini yapabilmek için kaynaklarınıza sonuna kadar ihtiyacınız olduğunu da unutmamalısınız.

Bu yüzden eğer köyünüzü başarıyla savunmak istiyorsanız hem kaynak yönetiminizi iyi yapmalı hem de savunma birlikleri konusunda stratejinizi en iyi şekilde belirlemelisiniz.

Farklı 7 adet oyun modunun yer aldığı The Wall - Medieval Heroes ile duvarları asla aşılamayacak olan bir köy ortaya çıkarmak tamamen sizin elinizde.

YORUMLAR