Tiny Hero

Tiny Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tiny Hero, yaratıkları öldürerek ilerlediğiniz retro savaş oyunu.

Tiny Hero, karşıdan karşıya geçme oyunu Crossy Road görsel çizgilerine sahip savaş oyunu. iOS platformunda ücretsiz olarak indirilmeye açılan oyunda kimi zaman özel güçlerimizi kimi zaman da kılıcımızı sallayarak karşımıza çıkan yaratıkları öldürüyoruz. Elbette bölüm sonlarında sürprizler mevcut.

iPad’in yanı sıra küçük ekranlı iPhone’da da rahat oynanış sunan küçük kahraman oyununda amacımız ardı arkası kesilmeyen yaratıkları sonrasında da devasa canavarları öldürmek. Kullanabildiğimiz iki silahımız mevcut: Sihir ve kılıç. Ancak iki silahı rastgele kullanamıyoruz. Sihir yaparak öldürebildiğimiz, kılıcımızı saplayarak öldürebildiğimiz yaratıklar farklı. Hepsini temizledikten sonra çıkan bizden katbekat büyük yaratıklarda sadece iki silahımızı kullanabiliyoruz.

Kısa yüzlerce görevden oluşan oyunda ilerlemek için mavi renkteki kılıç simgesine ve kırmızı renkli sihirli değneğe dokunuyoruz. Bu butonlara üst üste basıp kombo yapma şansına sahibiz ancak yanlış silah kullanımında oyun sonlanıyor.