Total Connect Comfort 3.5.3 (ios)

Total Connect Comfort

Total Connect Comfort
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Total Connect Comfort, akıllı termostat sistemi sayesinde ekonomik bir şekilde ısınmanıza imkan sağlıyor.

Total Connect Comfort, evinizde bulunan kombiyi daha akıllı ve ekonomik bir şekilde yönetmenizi sağlayan yardımcı bir yazılımdır. iOS platformlarında ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu uygulama, size hava durumuna uygun bir şekilde ısınma planı çıkartıyor.

Doğalgaz zahmetsiz bir ısınma yöntemi olmasıyla tanınırken fiyatıyla cepleri yakmaya hala devam ediyor. Aslında düzenli bir ısınma sistemi oluşturulduğunda üşümeden de ekonomik bir şekilde ısınabilirsiniz. Bunu ilk kural olarak benimseyen Total Connect Comfort, kullanıcılarına daha uygun bir ısınma şekli öneriyor.

Evinizdeki tüm doğalgaz sistemini bu uygulama sayesinde kontrol edebiliyorsunuz. Dilerseniz ısınma sistemini komple kapatırken, dilerseniz de bazı odalarla kapatma işlemini sınırlandırabilirsiniz. Bu sayede enerji tasarrufu sağlıyorsunuz.

Total Connect Comfort, ücretsiz bir uygulama olarak sunuluyor ve aktif kullanıcı sayısı da yadsınamayacak kadar yüksek seviyelerde. Eğer sizde ucuz bir şekilde ısınmak istiyorsanız bu uygulamayı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR