Troll Impact The Lone Guardian 1.0.2 (ios)

Troll Impact The Lone Guardian

Troll Impact The Lone Guardian
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Prensesi kurtarmak için yola çıkan şövalyeleri engelleyen canavarın rolünü üstlendiğiniz bir aksiyon oyunu.

SummerTime Studio Japonya'dan fırlayan oldukça ilginç bir oyun şirketi. 15'inci oyunları olan Troll Impact The Lone Guardian da oyun dünyasına olan farklı bakışını yansıtmayı başarıyor. Normalde prensesi kurtaran şövalye rolünde kötü canavarlarla savaştığınız oyunlar varken dengeler bu sefer tersine dönüyor. Oyunda bu kez canavar bir Troll rolünde prensesi koruyup kahraman olmak isteyen sahte şövalyelere diş biliyorsunuz.

Boyunuzu ve kilonuzu konuşturduğunuz oyunda kalede muhafaza ettiğiniz prensese yaklaşmak isteyen kahraman özentilerinin üstüne atlayarak reçele çeviriyorsunuz. Dört yandan akın gerçekleştiren zırhlı birliklerin bu amaçlarına ulaşamaması için sizin de atik olmanız gerekiyor. Olur da karambole prensesin yanına ulaşmak isteyenler arasından biri bunu başarırsa mutlu gelecek hayallerinizi çöpe atmanız gerekecek.

Oyunda kuşanabildiğiniz zırh ve ek teçhizatlar sayesinde daha da güçlenmeniz mümkün. Böylece daha fazla hasar ve dayanıklılıkla birlikte daha uzun sıçramalar da gerçekleştirebileceksiniz. Rakiplere zehirli ve dondurmalı özel saldırılar da gerçekleştirebildiğiniz bu eğlenceli oyun tamamen ücretsiz.