Turbo Dismount 1.5.0 (ios)

Turbo Dismount

Turbo Dismount
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turbo Dismount ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

Turbo Dismount alışılmış simülasyon oyunu örneklerinden oldukça farklı bir çizgiye sahip olan bir mobil trafik kazası simülasyonudur. 

iOS işletim sisteini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Turbo Dismount bize Mr. Dismount'un trajik hikayelerini anlatan bir oyun. Kendisine rahat batan Mr. Dismount canı sıkılınca otobüslerin üzerinde amuda kalkmak veya trafikteki araçların üzerinde taklalar atmak gibi ilginç hobilere sahiptir. Fakat Mr. Dismount'un bu hobilerini geçrekleştirmede çok da başarılı olduğu söylenemez. Turbo Dismount'da bize Mr. Dismount'un bu deneyimlerini gerçekçi bir şekilde tecrübe etme imkanı veriyor.

Turbo Dismount gerçekçi fizik hesaplamalarıyla donatılmış bir oyun. Oyunda Mr. Dismount akrobatik hareketler geçrekleştirdikten sonra gerçekleşen trafik kazalarında Mr. Dismount'un nasıl hasar aldığı gerçek zamanlı olarak gösteriliyor. Ayrıca bu kazaları sonradan ağır çekimde oynatabiliyoruz. Oyunda arabalar, motorlar, iş makinaları ve kaykaylar gibi çeşitli araçlar kullanarak bu araçlarla rampalardan atlayabiliyor, araçların üzerinde süzülebiliyoruz.

Yüksek kaliteli grafiklere sahip olan Turbo Dismount'da saçmalama sınırlarını zorlayabilir ve bolca eğlenebilirsiniz.

YORUMLAR