U Messenger 3.6.0 (ios)

U Messenger

U Messenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

U Messenger, iOS platformunda kullanılabilen ve mesajlaşma uygulamalarına yeni bir boyut getiren bir çalışmadır.

U Messenger, iPhone ve iPad'ler üzerinde kullanılan bir mesajlaşma uygulamasıdır. 

CyberLink tarafından geliştirilen U Messenger, son zamanda mesajlaşma uygulamalarına bulunan bütün trend özellikleri bir araya getiriyor ve size en iyi mesajlaşma deneyimini sunuyor. Uygulama yazılı mesajlar gönderebildiğiniz gibi onun yanı sıra yapabileceğiniz onlarca şey bulunuyor. Bunların en dikkat çekeni ise yoğun şekilde fotoğraf kullanabilmeniz ve bunları istediğiniz gibi gönderebilmeniz.

Gönderdiğiniz fotoğraflara ses ekleyebildiğiniz gibi onları istediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz. Ayrıca arkadaşlarınızla paylaştığınız bir fotoğrafa, arkadaşlarınız tarafından yorum yapılması mümkün. Daha doğrusu paylaştığınız fotoğrafın üzerine tıklayarak ayrı bir konuşma içerisine girebiliyor ve onu yorumlayabiliyorsunuz. 

Bireysel ve grup konuşmalarının yanı sıra diğer kullanıcılara hitaben forum başlıkları da açabiliyorsunuz. Yardıma ihtiyacınız olan bir alanda bir forum başlığı oluşturarak, uygulamayı kullanan diğer insanlarla iletişim kurmanız da mümkün olabiliyor.

Bir kişiye gönderdiğiniz mesajları geri alma özelliğiniz bulunuyor. Bir fotoğrafı gönderdikten sonra hem onun hem de kendinizin mesajlaşma bölümündne tamamen silebiliyorsunuz. Ayrıca uygulamada bir de ayrılık özelliği bulunuyor. Eğer sevgilinizden ayrılırsanız, break up tuşuna basarak, paylaştığınız her şeyi bir an da ortadan kaldırabiliyorsunuz.

YORUMLAR