Ultimate Parking Simulation 0.7 (ios)

Ultimate Parking Simulation

0.7
Ultimate Parking Simulation
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ultimate Parking Simulator, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir simülasyon oyunudur.

Ultimate Parking Simulator, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir araba park etme simülasyonu olarak karşımıza çıkıyor. Gerçekçi sahnelerin yer aldığı oyunda eğlenceli vakitler geçiriyorsunuz.

Eşsiz sürüş deneyimi sunan bir oyun olarak karşımıza çıkan Ultimate Parking Simulation'da araba sürüyor ve belirlenmiş alanlara park yapıyoruz. Gerçekçi sürüş deneyimi sunan ve gerçekçi bir şehir ortamında geçen oyunda farklı arabalar kullanabiliyor ve zorlu görevlerin üstesinden gelebiliyorsunuz. Şehrin her noktasında serbest bir şekilde dolanabiliyor ve arabanızı park edebiliyorsunuz. 100'den fazla zorlu bölüme sahip olan oyunda işiniz oldukça zor. Can sıkıntınızı giderecek ve sizi eğlendirecek olan Ultimate Parking Simulation'u iyi bir şekilde oynayabilmek için sürüş yeteneklerinizin iyi olması gerekiyor. Oyunda yapmanız gereken tek şey aracınızı en iyi şekilde park etmek. Kolay oynanışı ve sunduğu gerçekçi deneyim ile Ultimate Parking Simulation sizleri bekliyor.

Renkli grafiklerin ve eğlenceli ses efektlerinin yer aldığı oyunda çok eğleniyorsunuz. Araba sürmekten zevk alan biriyseniz bu oyun en çok sizin hoşunuza gidecek. Ultimate Parking Simulation oyunun sakın kaçırmayın. Ultimate Parking Simulator oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR