Ultralight 1.0 (ios)

Ultralight

1.0
Ultralight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ultralight sayesinde çekmiş olduğumuz fotoğraflara farklı görsel efektler ekleyerek onları çok daha ilgi çekici hale getirebiliyoruz.

Ultralight, mükemmel görünen fotoğraflar çekme konusunuda yardım alabilecekleri bir uygulama arayan iPhone ve iPad kullanıcılarının hizmetine ücretsiz olarak sunulmuş bir seçenek.

Hızlı ve pratik kullanım özellikleriyle dikkatlerimizi çeken bu uygulama sayesinde özellikle sosyal medyada çok fazla beğeni alabilecek türden fotoğraflar oluşturabiliyoruz. Ultralight bu amaca hizmet edebilmek için 22 farklı fotoğraf filtresi sunuyor. Bu filtrelerin her biri kullanıcıların beklentilerine göre kişiselleştirilebiliyor.

Ultralight'ın en önemli özelliklerinden birisi de herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilecek bir arayüz tasarımına sahip olması. Ekranın alt bölümünde bulunan araçları kullanarak fotoğraflar üzerinde gereken değişiklikler gerçekleştirebiliyoruz. İşlemleri tamamladıktan sonra da fotoğrafları Instagram gibi popüler fotoğraf paylaşım platformlarında paylaşabiliyoruz.

Ultralight'ta karşımıza çıkan özellikler;

  • Ton ve renk ayarlamaları
  • Doygunluk ve parlaklık ayarlamaları
  • Dikkat çekici efektler ve göz alıcı filtreler
  • Kırpma aracı

Genel olarak başarılı bir fotoğraf düzenleme uygulaması olarak aklımızda yer eden Ultralight, ücretsiz bir araç arayanların cihazlarında bulunması gereken bir seçenek.

YORUMLAR