X-Men: Days of Future Past

X-Men: Days of Future Past
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uncanny X-Men: Days of Future Past, X-Men Geçmiş Günler Gelecek filminin resmi oyunudur.

Uncanny X-Men: Days of Future Past, 23 Mayıs’ta gösterime giren yeni X-Men filmi X-Men Geçmiş Günler Gelecek’in resmi oyunudur. Filmle aynı hikayeyi taşıyan oyunda Wolverine, Kitty Pryde, Colossus, Cyclops or Scarlet Witch olarak oynama şansı buluyor, hem mutantların hem de insanlığın geleceğini kurtarmak adına savaşıyoruz.

X-Men serisinin yeni filmi X-Men Geçmiş Günler Gelecek filminin resmi oyununu hem iPhone hem de iPad’inizde internet bağlantısına ihtiyaç duymadan oynayabiliyorsunuz. Herhangi bir uygulama içi satın alım da içermeyen oyun He-Man: The Most Powerful Game in the Universe oyunun geliştiricisi Glitchsoft tarafından sunuluyor. Efektlerin ön plana çıkarıldığı bu macera oyununda Magneto, Nimrod, Master Mold gibi ikonik X-Men kötülerine ve küresel savaş hazırlıkları içerisinde olan Sentinel robotlarına karşı mücadele ediyoruz.

2 boyutlu grafiklerle beslenen oyunda kontrol ettiğiniz mutantların yeteneklerini geliştirebiliyorsunuz. Oyunda ilerledikçe X-Men’in 50 yıllık geçmişini yansıtan içeriklere ulaşıyoruz. Gizli içerikler arasında karakterlerin biyografileri, çizgi roman kapakları, konsept resimleri ve çok daha fazlası yer alıyor. Oyunu ister sanal butonları kullanarak isterseniz de kaydırma kontrolleri ile oynayabiliyorsunuz.

Uncanny X-Men: Days of Future Past Türkçe adıyla X-Men Geçmiş Günler Gelecek, X-Men hayranlarının beklentisi karşılayacak düzeyde hazırlanmış harika bir macera oyunu.