Union 1.0.1 (ios)

Union

Union
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Union ile farklı fotoğrafları birleştirebilirsiniz

Union kullanıcılara farklı fotoğrafları kullanarak fotoğraf birleştirme işlemini gerçekleştirme ve fotomontaj yapma imkanı veren kullanışlı bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinizde kullanabileceğiniz bir uygulama olan Union sayesinde bir fotoğrafın arkaplanını fotoğraftan çıkararak yüzleri, nesneleri veya farklı öğeleri fotoğraftan ayıklayabiliyoruz ve uygulama içerisindeki arkaplanlara veya seçeceğimiz fotoğraflara monte edebiliyoruz.

Union ile bir arkaplan görseli seçebileceğimiz gibi düze bir renk veya saydan bir katman belirleyebiliyoruz. Bunun yanında ön plana alacağınız resmi, düz rengi veya şekli de belirleyebiliyorsunuz. Uygulamanın arayüzü oldukça rahat kullanılabilecek şekilde tasarlanmış ve sunulan araçlarla resimlerden ön planları ayıklamak gayet kolay.

Union ile fotoğraflardaki ön planları ayıkladıktan sonra bu bölümü büyütebiliyor veya küçültebiliyorsunuz. Bu sayede daha doğal görünen çalışmalar elde edebiliyorsunuz. Ayrıca arkaplan veya ön plan için renk ayarlamaları yapmanıza da olanak sağlanıyor.

Union ile oluşturduğunuz çalışmaları iOS cihazınıza kaydedebildiğiniz gibi Facebook, Twitter, Instagram veya e-posta yoluyla uygulama içerisinden paylaşabiliyorsunuz.