Unlimited Free VPN 2.0.1 (ios)

Unlimited Free VPN

Unlimited Free VPN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Unlimited Free VPN ücretsiz bir VPN uygulamasıdır

Unlimited Free VPN kullanıcılara yasaklı sitelere giriş konusunda oldukça pratik bir çözüm sunan bir mobil VPN uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Unlimited Free VPN temel olarak erişime kapatılmış sitelere veya bölgesel sınırlamalara sahip olan sitelere tek dokunuşla erişmenizi mümkün kılıyor. Bu iş için kendi VPN sunucularını kullanan uygulama internete farklı bir coğrafi konumdaki bir bilgisayardan bağlanıyormuşsunuz gibi işlem yapmanızı mümkün kılıyor. Bu sayede ülkemizde erişime kapalı sitelere ve internet servislerine erişebiliyorsunuz.

Engelli sitelere giriş konusunda oldukça hızlı ve kolay bir çözüm sunan Unlimited Free VPN ile özel internet ayarları yapmanıza gerek kalmıyor. DNS değiştirme gibi işlemler yerine Unlimited Free VPN kullanabilirsiniz. Uygulama ile internet engellerini kaldırmak için tek yapmanız gereken "Connect" tuşuna dokunmak. Unlimited Free VPN geri kalan işlemleri otomatik olarak yapıyor ve internete özgürce bağlanmanızı mümkün kılıyor.

Unlimited Free VPN kullanırken herhangi bir veri trafiği limiti de söz konusu değil.

ARTILAR

Veri traifği limiti yok

Kolay kullanım

EKSİLER

YORUMLAR