Uplay 3.0.181 (ios)
Uplay
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    301

  • Üretici

    UbiSoft Entertainment

Uplay, Ubisoft'un dijital oyun platformu olan Uplay için hazırlanmış olan resmi iOS uygulamasıdır.

Uplay, Ubisoft'un kendi geliştirmiş olduğu ve dağıtımını üstlendiği oyunları ön plana çıkarmak amacıyla geliştirmiş olduğu dijital bir oyun platformu ve servisidir.

Aynı zamanda servis oyuncuların severek oynadıkları Ubisoft oyunlarını çok daha verimli bir şekilde oynayabilmeleri için kendilerine birçok ekstra ve ücretsiz içerik de sunmaktadır.

Servis üzerinde yer alan Uplay puan sistemi sayesinde oyunseverler en sevdikleri oyunları oynarken bir yandan da Uplay puanları kazanarak, bir yandan da kazanmış oldukları puanlar yardımıyla favori oyunlar yeni silahlar, araçlar, ekipmanlar, müzikler, karakterler ve çok daha fazlasının kilidini açtırabilirler.

Tüm bunların dışında sahip olduğunuz tüm Uplay oyunlarını tek bir yerde görüntüleyebilir ve yeni oyunlar keşfetmek için Uplay üzerinde diğer oyunları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca oyunlarda elde ettiğiniz başarımları takip edebilir ve tamamlamanız gereken diğer başarımları da görüntüleyebilirsiniz.

Servisin en güzel yanlarından bir tanesi de oyun piyasasında yer alan en son gelişmeleri ve haberleri de tek bir yerden takip edebilecek olmanızdır. Bu sayede yeni çıkacak oyunlar ve oyunlara ait haberlere en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR