Vertigo Racing 1.0.0 (ios)

Vertigo Racing

Vertigo Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vertigo Racing mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Vertigo Racing oldukça kaliteli grafikleri heyecanlı bir oynanışla birleştiren bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Vertigo Racing'de bizi alışageldiğimiz yarış oyunlarından farklı bir yarış tecrübesi bekliyor. Klasik yarış oyunlarında asfalt yarış pistlerinde en hızlı araç olmaya çalışmaktayız. Fakat Vertigo Racing'de asfalt pistler yerine araziye çıkıyoruz ve dağa tırmanırken en hızlı araç olmaya çalışıyoruz. Bu yarışlarda rampalardan atlıyor, uçurumlara yuvarlanmamak için çabalıyoruz ve bolca adrenalin salgılıyoruz.

Vertigo Racing'de klasik arabaları kullanabilmemize imkan veriliyor. Oyuncular araçlarının rengini, içini ve dışını kendi tercihlerine göre değiştirebiliyorlar. Oyundaki yarışlarda temel amacımız ise kullandığımız aracı hurdaya çevirmeden en hızlı şekilde yarışı tamamlamak. Bu da reflekslerimizi etkili bir şekilde kullanmamızı gerektiriyor.

Vertigo Racing'de kullanılan dinamik kamera oldukça başarılı. Aracımızı arkadan takip eden kamera konumumuza göre açı değiştiriyor; bu da oyuna sinematik bir hava kazandırıyor. Oyunun grafikleri ise görsel bir şölen yaşatmakta.

YORUMLAR